Salona ķīmiskā tīrīšana

Mūsu tehniskajā aprīkojumā ir viss, lai kvalitatīvi nodrošinātu pakalpojumu salona ķīmiskā tīrīšana. Mēs detalizēti veiksim salona ķīmisko tīrīšanu: iztīrīsim salonu, paklājiņus, salona plastmasas detaļas, paneļus, ādas un auduma sēdekļus, grīdas, stiklus no iekšpuses, griestus, un bagāžas nodalījumu. Tīram arī durvju ailes un sliekšņus. Salona ķīmiskā tīrīšana ir iespējama arī tikai atsevišķām detaļām, piemēram, krēsliem.  Strādājam apsildāmās telpās ar spožu LED apgaismojumu, kas ļauj mums iztīrīt katru auto salona detaļu.

Salona tīrīšana tiek veikta lokāli, strādājot pa maziem sektoriem. Katrai detaļai veltam maksimāli daudz uzmanības. Notīrām katru pogu, ventilācijas lūku, kabatiņu, nodalījumu un paneli. Mēs vēlamies panākt katram klienta auto, jauna auto sajūtu un rezultātu. Vietās, kur ir grūti piekļūt lietojam speciāli šim mērķim paredzētas birstītes un otiņas. Satiksmes drošībai veltam īpašu uzmanību, tādēļ stiklus no iekšpuses tīram tik ilgi, kamēr stikli ir caurspīdīgi un uz tiem nav pleķu, kas apgrūtina redzamību.

Ja automašīnā iepriekš ir vadāti dzīvnieki, tad mēs iztīrīsim arī dzīvnieku atstātās spalvas, likvidējot specifisko smaržu. Pakalpojumā  ir iekļauta gaisa ozonators lietošana. Iesakām katram auto īpašniekam padomāt par automašīnas tīrību, jo netīrs auto salons var radīt alerģiskas reakcijas. Salona ķīmiskā tīrīšana būtu jāveic reizi 6 mēnešos. Ja Jūsu auto tiks regulāri tīrīts un kaut vai izsūkts ar putekļu sūcēju reizi nedēļā, Jūsu auto būs tīrāks arī ilgtermiņā. Lai Jūsu auto izskatītos vēl labāk, piedāvājam pakalpojumu – auto pulēšana. Salona ķīmiskās tīrīšanas veiktos darbus varat apskatīties šajā sadaļā.

Salona tīrīšana caroscar

Porsche Cayenne salona ķīmiskā tīrīšana

Mercedes Benz S500 detalizēta salona ķīmiskā tīrīšana, bituma noņemšana, sealanta uzklāšana