Logu tonēšana

Mums ir izcils prieks, ka tagad varam arī mūsu klientiem piedāvāt ļoti pieprasītu pakalpojumu – auto stiklu tonēšanu.

Šis pakalpojums ir lielisks risinājums klientiem, kuri vēlas, piemēram, veikt salona ķīmisko tīrīšanu, lukturu pulēšanu, vai pulēšanu un keramiskā pārklājuma uzklāšanu. Tas nozīmē, ka mēs parūpēsimies arī par to, lai Jūsu automašīnai tiktu veikta kvalitatīva stiklu tonēšana.

 

logu tonēšana, stiklu tonēšana, caroscar, caroscar.lv

Kas ir kvalitatīva stiklu tonēšana?

1) Tās ir augstas kvalitātes plēves. Mēs strādājam ar ASV ražotām plēvēm (Suntek un ASFW). Tiek dota garantija 5 gadi. Pievienojam salīdzinājumam reālu foto kā izskatās zemas kvalitātes lēta tonēšanas plēve pēc 2 gadu lietošanas.

Atverot logu zemāk var redzēt, ka plēves mala, kas ir nosegta automašīnas durvīs ir tumša, taču viss pārējais sektors ir izbalējis un tonējuma līmenis 2 gadu lietošanas laikā ir būtiski samazinājies. Šī ir lēta un nekvalitatīva plēve.

Nav iespējams veikt kvalitatīvu logu tonēšanu lēti. Tas ir tāpat, kā pulēšanā, kur piedāvā ļoti zemas cenas. Zemas kvalitātes plēves no iekšpuses ir ļoti tumšas un redzamība ir apgrūtinoša. Piemēram ASV ražotās 70% plēves no ārpuses ir gandrīz necaurredzamas, bet atrodoties iekšā salonā un skatoties caur tām redzamība ir teicama.

2) Pieredze un zināšanas. Ir nepieciešams zināšanas un pieredze veicot plēvju sagatavošanu un līmēšanu, jo dažādiem auto modeļiem šī procedūra atšķiras.

3) Tiek dota garantija, ka plēve neizbalēs, vai neatlīmēsies, neveidosies burbuļi, tā būt uzlīmēta profesionāli.

Stiklu tonēšanai ir virkne ļoti nozīmīgu plusu, kurus ir vērts uzskaitīt:

– Tonēti stikli pasargās Jūsu automašīnas salonu no nevēlamu cilvēku skatieniem
– Kvalitatīvas tonēšanas plēves pasargā no UV staru iedarbības (tie ir tie paši stari, kas liek izbalēt automašīnas krāsai un lakai)
– Automašīnā ar tonētiem stikliem ir daudz komfortablāk
un patīkamāk braukt
– Vasarā automašīnas salons sakarst ievērojami mazāk

Caroscar piedāvā saviem klientiem tikai pārbaudītus un kvalitatīvus risinājumus, tādēļ aicinām izvēlēties nevis lētāko piedāvājumu, bet sapratīgāko un profesionālāko.

Stiklu tonēšana aizņem aptuveni 2h, šobrīd ir patīkamas iepazīšanās cenas

 

logu tonēšana, stiklu tonēšana, caroscar, caroscar.lv
logu tonēšana, stiklu tonēšana, caroscar, caroscar.lv