Auto detailings

Kas ir dīteilings (detailing) ?

Detailings (no angļu valodas: detalizācija) – ir augstu tehnoloģiju un procedūru komplekss, kas ietver sevī detaļu dziļu attīrīšanu, pārbaudi, korekciju un aizsardzību, kā automašīnas interjeram, tā eksterjeram. Kvalitatīva auto apkope izmantojot profesionālus instrumentus un auto kopšanas līdzekļus tiek izmantota uz auto virsbūves katra centimetra. Visas automašīnas tiek pārbaudītas, kā rezultātā detailinga speciālists viegli iepazīst automašīnas lietošanas vēsturi, braukšanas stilu un to, cik ļoti par automašīnu saimnieks rūpējas. Katras automašīnas apkopes darbi ir individuāli, nav nozīmes, vai tiek veikta auto pirms pārdošanas sagatavošana, auto tiek gatavots izstādei, vai auto saimnieks vēlas iegūt maksimālu rezultātu un pasargāt savu automašīnu.

Auto lukturu pulēšana un aplīmēšana ar aizsargplēvi
Auto lukturu pulēšana un aplīmēšana ar aizsargplēvi

Detailings ir darbību kopums, kas iekļauj sevī transporta līdzekļa tīrīšana, restaurāciju, pulēšanu, lai parādītu izcilu izstādes cienīgu rezultātu. Detailingu pielieto kā uz transporta līdzekļa eksterjera, tā arī uz interjera.

Auto detailings sniedz iespēju katram entuziastam un profesionālim izmantot plašo produktu klāstu, lai uzlabotu savas automašīnas vai motocikla vizuālo stāvokli.

Detailingu var izdalīt divos nozīmīgos virzienos. Viens ir domāts interjeram, otrs domāts eksterjeram. Katram no šiem virzieniem ir savi kopšanas produkti un piedāvātie pakalpojumi.

 

Caroscar, auto detailings, pulēšana, keramiskais pārklājums, salona tīrīšana

Eksterjera (ārpuses) detailings

Viss kas attiecas uz motocikla, automašīnas, jahtas vai lidmašīnas ārējo veidolu un izskatu ir pieskaitāms eksterjera detailingam. Tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi un apkopju programmas, kas piedāvā apkopju kompleksu priekš konkrētā automobiļa. Rūpīgs un atbildīgs darbs sniedz maksimālu rezultātu. Detailinga pakalpojumos ietilpst:

– Lakas un krāsas korekcijas pulēšanas

– Profesionālu virsbūves attīrīšanu un detalizētu dziļo pulēšanu, kas atjauno lakas spīdumu, kā arī disku, stiklu, lukturu, hromēto un plastmasas detaļu attīrīšana un aizsargājošo līdzekļu uzklāšana. Papildus tiek attīrītas durvju ailes un blīvgumijas.

– Virsbūves un stiklu apstrādi ar līdzekļiem, kas atgrūž ūdeni, nodrošina aizsardzību un papildus komfortu.

Lukturu aplīmēšana ar aizsargplēvi, lukturu un virsbūves apstrāde ar keramisko pārklājumu, stiklu aplīmēšana ar termālo un drošības plēvi.

– Automašīnas mazgāšana ar profesionālu ķīmiju, kas ietver sevī bituma un piķa daļiņu noņemšanu, attīrīšanu no rūsas putekļiem, sveķiem, putnu izkārnījumiem, sāls un reaģentiem.

Meistars profesionālis jūt un zin, katra auto stāvokli, viņš ir pārliecināts par to, ko ir nepieciešams izdarīt, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Darbā ar eksterjeru detailinga speciālists dziļi attīrīs grūti pieejamās vietas, apstrādās hromētas detaļas un veltīs uzmanību katrai detaļai. Tieši arī šāda attieksme garantē lielisku rezultātu.

Caroscar, auto detailings, pulēšana, keramiskais pārklājums, salona tīrīšana

Eksterjera detailings ietver sevī: virsbūves krāsojuma un lakojuma dzidruma un spīduma atjaunošanu līdz rūpnīcas spīdumam, vai pat vēl labāku. Hroma atjaunošanu, logu un stiklu attīrīšanu un apstrādi ar aizsarg materiāliem, disku un riepu attīrīšanu un apstrādi, plastikas detaļas, ārējo apgaismes ierīču atjaunošanu jeb lukturu pulēšanu un apstrādi ar keramiskiem pārklājumiem vai aizsarg plēvēm. Pie detailinga var pieskaitīt arī specifisku un īpašu dažu detaļu restaurāciju un atjaunošanu, piemēram norūsējušu riteņu skrūvju attīrīšanu un nokrāsošanu oriģinālā krāsas tonī. Ja automašīnai ir nodilušas oriģinālās emblēmas, tad veicot auto aprūpi un apkopi, šis emblēmas var nomainīt pret jaunām. Tas arī ir detailings. Detailinga produkti sevī iekļauj mazgāšanas, attīrīšanas, sagatavošanas produktus, kas ir saudzējoši un PH neitrāli, speciāli māli (claybar) virsbūves un lakas attīrīšanai, ķīmija rūsas daļiņu un putekļu, kā arī bituma noņemšanai, virsbūves attaukošanai, speciālus vaskus, sīlantus (sealants), keramiskos pārklājumus, sintētiskos vaskus, pulēšanas pastas, pulēšanas ripas, birstītes, aplikatorus, mikro šķiedras dvieļus un speciālus dvieļus virsbūves žāvēšanai pēc mazgāšanas. Ir speciāli pārklājumi arī gumijas riepu spīdumam un aizsardzībai. Tādas pašas iespējas un pakalpojumi tiek piedāvāti dzinēja detalizētai mazgāšanai, attīrīšanai un saistīto mezglu apstrādei ar aizsargājošiem pārklājumiem.

Caroscar, auto detailings, pulēšana, keramiskais pārklājums, salona tīrīšana

Detailingā var iekļaut arī automašīnas logu un stiklu pulēšanu ar speciāli tam paredzētām pulēšanas pastām un ripām, kas ir domāts virspusēju skrāpējumu likvidēšanai, kas būtiski atvieglinās redzamību. Mūsdienu detailingā iekļauj arī automašīnas virsbūves aplīmēšanu ar PPF aizsargplēvēm, kas pasargā virsbūvi no izbalēšanas, UV stariem, virspusējiem skrāpējumiem, sīkiem akmentiņiem, ūdens, sniega, sāls, smiltīm un reaģentiem.

Interjera detailings ir orientēts uz automašīnas salona sakopšanu, atjaunošanu līdz rūpnīcas vai pat labākam izskatam.

Interjera detailings ( auto iekšpuses)

Audi Caroscar auto detailings pulēšana keramiskais pārklājums salona tīrīšana

Visi tehnoloģiskie procesi, kas ir saistīti ar auto salona un interjera atjaunošanu – tas ir attiecināms uz interjera detailingu (diteilingu). Darbi sevī ietver:

– Salona mitro ķīmisko tīrīšanu un kvalitatīvu salona žāvēšanu
– Traipu un dažādu citu nezināmu netīrumu iztīrīšanu
– Paklājiņu tīrīšanu gan salonā, gan bagāžas nodalījumā. Kā auduma, tā gumijas.
– Ādas, auduma un alcantaras virsmu attīrīšana, apstrāde ar aizsargājošiem līdzekļiem.
– Nezināmas izcelsmes smaku likvidēšana salonā (degviela, dzīvnieku urīns un spalvas, pārtikas produktu paliekas, degums, cigarešu smaka)
– Pelnu trauku, instrumentu paneļa, konsoles, glāžu turētāju, pārslēdzēju, slēdzīšu, pogu, roku balstu, drošības jostu, rokturu, griestu, grīdas, krēslu, stiklu, pedāļu, rezerves riteņa vietas, durvju paneļu ķīmisko tīrīšanu
– Konsoles, durvju paneļu pulēšanu un apstrādi ar keramisko pārklājumu

– Blīvgumiju attīrīšana un apstrāde ar aizsargājošu sastāvu

Mercedes GLC Pulēšana, keramiskais pārklājums, detalizēta salona ķīmiskā tīrīšana, salona keramika caroscar

Detalizētā salona ķīmiskā tīrīšana garantē salona higiēnu un tīrību. Ekoloģiski drošie un profesionālie tīrīšanas līdzekļi nodrošina visa veida salona materiāliem individuālu un drošu apkopi, saglabājot ādas, auduma, tekstila, vai velūra oriģinālo izskatu ilgus gadus.

Detailings ir ne tikai respektabls un cienījams auto izskats un spoguļa atspīdums, bet tās ir arī rūpes par automašīnu, kas paildzina ekspluatācijas laiku, droši aizsargā no netīrumiem, korozijas un izbalēšanas no UV stariem. Veicot detaling procedūras Caroscar.lv, Jūs iegūstiet:

– Akurātu lakas un krāsas defektu novēršanu (hologrammas, švīku, skrāpējumu, pulēšanas pēdu, utt)
– Virsbūves kalpošanas mūža pagarināšana, aizsargājot to ar jaunās paaudzes nano keramisko pārklājumu.
– Virsbūves, lukturu, stiklu aizsardzība no mehāniskās un ķīmiskās iedarbības
– Auto izskatu, krāsas piesātinātību un spīdumu, kas pārspēj pat jauna auto stāvokli
– Daudz vieglāku auto virsbūves apkopi tuvākajam pusotram gadam, ja tiek uzklāti divi slāņi keramiskā pārklājuma.

Ir jāatceras, ka tikai profesionāls detailings ir praktiskās pieredzes, jaunāko tehnoloģiju un mūsdienīgas auto kosmētikas apvienojums.

Mercedes Benz Caroscar auto detailings pulēšana keramiskais pārklājums salona tīrīšana