Pakalpojumu cenas

Dziļā auto pulēšana (no 350 €)

Dziļās auto pulēšanas uzdevums ir noņemt bojātās lakas augšējo slāni un padarīt virsmu ideāli gludu. Dziļās auto pulēšanas laikā tiek likvidētas aptuveni 90-95% švīku un bojājumu, izņemot gadījumus, kad lakas un krāsas bojājums sasniedz grunts līmeni.

Lasīt vairāk

Atjaunojošā auto pulēšana (no 250 €)

Atjaunojošās auto pulēšanas laikā tiek pielietotas profesionālas pulēšanas pastas, kas noņem hologrammas un nelielās švīkas, rezultātā auto virsbūves lakai tiks piedots mirdzums, bet dziļākās švīkas paliks.

Lasīt vairāk

Švīku izpulēšana (no 25 €)

Ja uz Jūsu automašīnas ir dažāda dziļuma švīkas un skrāpējumi, mēs piedāvājam šos bojājumus vizuāli padarīt mazāk redzamus vai izpulēt pilnībā. Švīku pulēšanā tiek strādāts lokāli uz konkrētas detaļas. Rezultātā švīka vairs nav redzama vai kļūst gandrīz nemanāma.

Lasīt vairāk

Salona ķīmiskā tīrīšana (no 140 €)

Mūsu tehniskajā aprīkojumā ir viss, lai veiktu salona ķīmisko tīrīšanu, paklājus, plastmasas un ādas paneļus, sēdekļus, griestus, un bagāžas nodalījumu. Tīram arī durvju ailes. Iesakām kopā ar salona ķīmisko tīrīšanu veikt dziļo auto pulēšanu, tad efekts būs vēl labāks un prieks par auto izskatu tikai vairosies!

Lasīt vairāk

Krāsas biezuma pārbaude (25 €)

Ja vēlies pārbaudīt automašīnas virsbūvi un to, kuras detaļas ir bijušas pārkrāsotas, zvani 24333353 un rezervē laiku! Lai pārbaudītu vienu automašīnu, nepieciešams aptuveni 20-30 minūtes laika.Krāsas biezuma mērītājs darbojas tikai uz metāla un alumīnija virsmām.

Lasīt vairāk

Vaskošana, keramiskie pārklājumi (no 50 €)

Piedāvājam virsbūves apstrādi ar sintētiskiem vaskiem, "sealantiem" un keramiskiem pārklājumiem. Cena par darbu ir atkarīga no materiāla izvēles, noturības un keramisko slāņu skaita.

Lasīt vairāk

Lukturu pulēšana (60 EUR par pāri ar keramisko pārklājumu)

Parūpējies par savu drošību uz ceļa rudens/ziemas sezonā! Lukturu pulēšana ar keramisko pārklājumu: uzlabos redzamību diennakts tumšajā laikā, uzlabos auto izskatu, nodrošinās ilgāku kalpošanas laiku auto lukturiem, citi autovaditāji Tevi labāk pamanīs

Lasīt vairāk

Logu tonēšana (no 90 EUR)

Tonēti stikli pasargās automašīnas salonu no cilvēku skatieniem - Kvalitatīvas tonēšanas plēves pasargā no UV staru iedarbības - Automašīnā ar tonētiem stikliem ir komfortablāk un patīkamāk braukt - Vasarā automašīnas salons sakarst ievērojami mazāk

Lasīt vairāk