Virsbūves apstrāde, vaskošana, nano pārklājumi

Piedāvājam virsbūves apstrādi ar sintētiskiem vaskiem, “sealantiem” un nano keramiskiem pārklājumiem. Cena par darbu ir atkarīga no materiāla izvēles un noturības.

Uzklājot īpašu pārklājumu – vasku, tas aizsargās auto virsbūvi no ūdens, sniega, netīrumiem, sāls, reaģentiem un UV stariem.

Pakalpojumā auto vaskošana ir iekļauts:
Virsbūves attīrīšana no bituma un rūsas daļiņām
Lakas attīrīšana ar mālu(claybar)
Virsbūves attaukošana
Virsbūves vaskošana ar noturību vismaz 6 mēn.

Profesionāla virsbūves apstrāde un pārklājums uzlabo auto izskatu, dod  spīdumu un aizsargā lakas kārtu no apkārtējās vides iedarbības. Pēc auto vaskošanas, auto varēs vieglāk nomazgāt un pie tā mazāk lips klāt putekļi.

Keramiskie pārklājumi aizsargā auto virsbūves laku arī no vieglas mehāniskās iedarbības – sīki skrāpējumi, auto mazgāšanas rezultāta atstātās pēdas, dod hidrofobu efektu un žilbinošu spīdumu. Keramiska pārklājuma noturība ir atkarīga no produkta izvēles, uzklāto slāņu skaita, ko vēlieties uzklāt, un auto virsbūves stāvokļa, jo pirms uzklāt keramisko pārklājumu ir jāveic automašīnas pulēšana. Ļoti bieži ir jāveic automašīnas dziļā pulēšana. Keramisko pārklājumu var uzklāt uz virsmas tikai tad, kad tā ir gluda. Nav pareizi uzklāt keramisko pārklājumu uz virsmas, kas nav attiecīgi sagatavota. Obligāti jāveic rūpīga virsbūves mazgāšana, virsbūves attīrīšana no bituma un rūsas daļiņām, lakas attīrīšana ar speciāli tam paredzētu mālu (claybar), kā arī virsbūves attaukošana. Maldīgs ir uzskats, ka keramiskais pārklājums ir mūžīgs un tas aizsargās arī no dziļāku skrāpējumu rašanās.

Uz foto attēlota automašīna, kam veikta dziļā pulēšana un uzklāti 2 slāņi keramiskā pārklājuma.

BMW auto pulēšana caroscar

Mercedes GLC Pulēšana, keramiskais pārklājums, detalizēta salona ķīmiskā tīrīšana, salona keramika caroscar

Audi A5 auto pulēšana, keramika, tīrīšana, caroscar