Auto pulēšanas cena

Auto pulēšanas cena ir svarīgs faktors, izvēloties pakalpojuma sniedzēju. Auto pulēšana nevar būt lēta.Auto pulēšanas cena tiek veidota, balstoties uz vairākiem faktoriem. Šoreiz piedāvājam apskatīt šos faktorus, kas ietekmē auto pulēšanas cenu.

Auto pulēšanas cena var atšķirties dažādiem auto modeļiem un izlaiduma gadiem.Jo vecāks auto, jo pastāv lielāka varbūtība, ka tas būs ar lielāku nobraukumu un virsbūves krāsas stāvoklis būs ar lielākiem defektiem nekā jaunākiem auto. Visticamāk Jūsu automašīnai nekad nebūs veikta kvalitatīva auto pulēšana, lietojot profesionālu pulēšanas pastu. Protams, ir izņēmuma gadījumi, kad auto īpašnieks ir rūpējies par savu auto, mazgājis to regulāri, vaskojis, laicīgi noņēmis putnu izkārnījumus, uz virsbūves nav dziļu švīku, kā arī auto nav bijis pārkrāsots. Kādēļ pārkrāsotam auto laka var būt sliktāka par rūpnīcas? Piemēram, Audi, Volkswagen, Mercedes, BMW automašīnu atsevišķiem modeļiem un izlaiduma gadiem rūpnīcā tika uzklātas paaugstinātas cietības lakas, un šīs lakas ir daudz izturīgākas pret skrāpējumiem. Ja automašīna ir nekvalitatīvi pārkrāsota, tad visticamāk tika uzkrāsota zemākas kvalitātes laka, kas ir arī daudz mīkstāka. Mīkstāka laka vieglāk skrāpējas, un to ir grūtāk kopt.

Svarīgs ir arī reālais Jūsu auto virsbūves stāvoklis. Nav iespējams pateikt auto pulēšanas cenu pa tālruni, auto neredzot. Katram klientam ir savs priekšstats par to, kā izskatās auto “labā stāvoklī” un “mazliet saskrāpēts”. Katrai automašīnai var mēģināt panākt jauna auto vizuālo stāvokli, taču, ja klients vēlas mazliet uzpulēt, mēs varam piedāvāt arī atsvaidzinošo pulēšanu.

Pats nozīmīgākais kvalitatīvā auto pulēšanā ir meistaru profesionalitāte, uzņēmuma pieredze, aprīkojums, apgaismojums, pulēšanas instrumenti, pulēšanas pastas un pulēšanas ripas. Ja kāds Jums piedāvā nopulēt automašīnu pa 50-100 EUR, pajautājiet, lūdzu, šim cilvēkam, kā viņš to izdarīs, cik kvalitatīvi, kādas viņam ir telpas, kāds apgaismojums, kāda ir garantija veiktajiem darbiem, vai viņam ir krāsas biezuma mērītājs un cik liela ir auto pulēšanas pieredze?

Ir jāsaprot vēl kāda nozīmīga lieta: lai kvalitatīvi sagatavotu auto pulēšanai, ir nepieciešams laiks: auto nomazgāšanai, rūsas daļiņu un bituma noņemšanai, virsmas attīrīšanai ar mālu, auto aplīmēšana ar karstumizturīgo profesionālo līmlentu (un tās nevar nopirkt Depo) utt.

Un tagad pats svarīgākais. Kvalitatīvai auto pulēšanai ir nepieciešams laiks. Jums ir jāsaprot tas, ka nav iespējams veikt kvalitatīvu dziļo auto pulēšanu 24h laikā, kur nu vēl uzklāt keramisko pārklājumu. To vienkārši nav iespējams izdarīt kvalitatīvi. Ja Jums kāds ir piedāvājis nopulēt automašīnu 1 dienas laikā un uzklāt vēl keramiku, tad no šāda piedāvājuma ir jāturas pa gabalu. Tas ir absurds, kas klientiem rada nepareizu izpratni par patieso darbu apjomu. Pat strādājot vairākiem meistariem vienlaikus (atšķirsies darba kvalitāte), sagatavošana keramikas uzklāšanai, pārklājuma uzlikšana, kā arī kvalitatīvas keramikas kristalizācijas (sacietēšanas) process prasa vērā ņemamu laiku.

Ja Jums rūp kvalitāte, aicinām veikt auto pulēšanu tikai pie profesionāļiem, kas apsola veikt darbus reālos termiņos un nevis 24h laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *