Auto Logu un stiklu tonēšana – Jūsu drošībai, komfortam un labsajūtai

Auto stiklu un auto logu tonēšana ir ļoti efektīvs veids, kā uzlabot auto vērtību, auto izskatu, justies drošāk un iegūt augstāku komforta līmeni. Auto logu tonēšana ne tikai palīdz auto izskatīties labāk, bet sniedz ļoti daudz priekšrocību un pozitīvu ieguvumu.

Auto logu tonēšana tiek veikta izmantojot profesionālas tonēšanas plēves, kas ir ražotas ASV. Tonēšanas plēves ir augstākās kvalitātes un visiem veiktajiem darbiem tiek sniegta 5 gadu garantija. Ir jāatceras fakts, ka lētās Ķīnas un Korejas plēves maksā mazāk, bet kvalitāte, ko Jūs saņemiet par šo naudu ir apšaubāma. Lētās tonēšanas plēves slikti turās pie stikla, lietošanas laikā izbalē, bet pats galvenais tās ir tumšas un necaurredzamas atrodoties auto salonā, kas rada ļoti lielu diskomfortu braucot ar automašīnu kā vadītājam pie stūres, tā arī pasažieriem, kas sēž uz aizmugurējā sēdekļa. Nauda, ko Jūs samaksāsiet par kvalitatīvu plēvi būs tikai nedaudz vairāk, bet Jūs uzreiz iegūsiet pamanāmu atšķirību un virkni ieguvumu. Paruna par to, ka skopais maksā divreiz ir tieši attiecināma arī šajā sfērā.

Auto stiklu tonēšana būtiski uzlabo auto vizuālo izskatu un padara automašīnu skaistāku. Tonēšanas plēves aiztur saules izstarotos kaitīgos UV starus par 99%. Auto stiklu tonēšana samazinās auto salona iekšējas apdares plaisāšanu un ādas, vinila, plastmasas izbalēšanu. UV stari nodara tieši tādu pašu kaitējumu auto salonam kā auto eksterjeram un auto virsbūves lakojumam. Logu tonēšana arī pasargā pasažierus no kaitīgo UV staru iedarbības, kas ietekmē cilvēku ādu un var izraisīt slimības. Izvēloties tumšo toņu plēves, auto salons būs pasargāts no zagļu un citu cilvēku skatieniem kuri vēlēsies apskatīt, kas atrodas Jūsu auto salonā. Vasaras periodā auto salons daudz mazāk sakarsīs un atdzesēt auto izmantojot kondicionieri varēs daudz ātrāk un efektīvāk. Tas nozīmē, ka tiks arī samazināts degvielas patēriņš, lai darbinātu gaisa kondicionieri, jo automašīnas salons dzesēsies daudz efektīvāk. Automašīnai ar tonētiem logiem ir zemāka salona temperatūra nekā bez tonētiem logiem. Logu tonēšana pasargās Jūs naktī arī no pēkšņas apžilbināšanas no aizmugurē vai no sāna braucoša auto, kā arī saules stari Jums nespīd virsū. Auto stiklu tonēšana paaugstina auto vērtību. Nevelti logu tonēšanu parasti veic kā pirmo procedūra, kad vēlas pārdod auto veiksmīgi un ātri. Tonēšanas plēve arī pasargās autovadītāju un pasažierus no savainošanās ar stikla lauskām, ja notiks sadursme vai tiks izsists sānu stikls. Plēve saturēs stikla lauskas un neļaus tūkstošiem stikla daļiņu lidot dažādās trajektorijās.

Kopsavilkumā var teikt, ka auto logu tonēšanas pamatmērķi ir: karstuma atstarošana, vizuālā stila un izskata uzlabošana, pasažieru aizsargāšana pret kaitīgajiem UV stariem, paaugstināta drošība pret zādzībām un Jūsu personīgā drošība pie auto stūres.

Kvalitatīva plēves uzlīmēšana nozīmē to, ka lietošanas laikā plēve neatlīmēsies, nesāks atslāņoties, neizbalēs un nemainīs savu krāsu.

BMW E91 logu tonēšana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *